Havalı ve dikkat çekici olmak için birçok parçayı aynı anda kullanmaya gerek yok. Özellikle fazla parça kullanma konusunda çok da iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, sadelikten yola çıkabilirsiniz.

Özellikle yazın severek giydiğiniz en iddalı elbisenizi, henüz kararsız giden havalarda kullanmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan en önemli parça deri ceketiniz. Bol yırtmaçlı elbiselerinizi, akşamüstü ve gece programlarında üşüdüğünüz için giyemiyorsanız, hem sizi sıcak tutacak deri ceketiniz hem de tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak.

Programınıza göre topuklu ayakkabı da kullanabiceğiniz bu kombini, özellikle günlük programlarda mutlaka spor ayakkabılarınızla kullanın.

Bir süredir sokak modasında en dikkat çeken kombinler arasında, derin yırtmaçlı parçalar ile düz ayakkabılar özellikle spor ayakkabılar kullanılıyor. Komforlu bir tarz yaratırken, son derece iddalı görünmek farkettiğiniz gibi son derece kolay. Bir de mutlaka en önemli gündüz aksesuarınız güneş gözlüklerinizi yanınızdan ayırmayın!