Makyajda Renklerin Önemi

Her bayan gerek makyaj gerekse kıyafet ve aksesuar kullanımı konusun da renklerin büyüleyici havasında kaybolmak istemektedirler. Her zaman kendilerine yakışan hoş renkler kullanmak olduklarından daha neşeli ve mutlu olmalarını sağlamaktadır. Ama her bayana yakışan her ten rengine uyum sağlayan makyaj ürünlerinin renkleri acil durumlar da kurtarıcınız olmaktadır.

Gözlerinizin ortaya çıkması için kullanacağınız kahverengi göz kalemi tüm far renkleri ile uyum sağlayacağı gibi gözleriniz de olağanüstü bir görünüm oluşturmaktadır. Yumuşak hafif buğulu bakışlar ile far ile kahverengi göz kalemi arasındaki kontrast geçiş yeterli olmaktadır. Genç gösteren ve enerjinizi yükseltecek mürdüm ve kahve tonları ile beraber kullanılan hafif şeftali tonları tüm göz renklerine yakışmaktadır.

Bordo ve açık pembe dudak kalemi ile beraber kullanılacak hafif pembe bir ruj ile kendi dudak renginizi yansıtabilirsiniz. Bronz ve parlak allıklardan ziyade pembemsi bir allık doğal bir görünüm oluşmasını ve daha abartısız bir makyaj ile güzelliğinizi ortaya çıkarmak için en iyi renk seçeneğidir.