Author Topic: OkumusTurizm -Batum Turu  (Read 65 times)

admin

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
OkumusTurizm -Batum Turu
« on: July 27, 2024, 08:02:58 PM »
OkumusTurizm -Batum Turu

Batum'un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için ideal bir rehber. Bu turda göreceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktiviteler hakkında bilgi edineceksiniz. Okumusturizm olarak, size unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Batum'un büyüleyici atmosferi, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle dolu bir tur sizi bekliyor. Bu turda neler mi var?
  • Eski Batum: Tarihi dokusu ve mimarisiyle büyüleyen sokaklar.

• Batumi Botanik Bahçesi: Dünyanın dört bir yanından bitkilerin sergilendiği muhteşem bir bahçe.

• Batumi Bulvarı: Karadeniz kıyısında uzun yürüyüşler yapabileceğiniz harika bir alan.

• Alfabe Kulesi: Gürcü alfabesiyle süslenmiş, şehrin simgelerinden biri.
Batum turumuzda, tarihi ve kültürel zenginliklerin yanı sıra, doğanın tadını çıkarabileceğiniz birçok aktivite de bulunmaktadır. Örneğin, Batum'un ünlü plajlarında güneşlenebilir, Karadeniz'in serin sularında yüzebilirsiniz. Ayrıca, şehirdeki restoranlarda Gürcü mutfağının lezzetlerini tatma fırsatını da kaçırmamalısınız. Peki, bu turda başka neler yapabilirsiniz?
  • Teleferik Turu: Şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz heyecan verici bir deneyim.

• Dolphinarium: Yunus gösterilerini izleyebileceğiniz eğlenceli bir mekan.

• Gonio Kalesi: Roma döneminden kalma tarihi bir kale.

• Batumi Arkeoloji Müzesi: Bölgenin tarihine ışık tutan önemli eserler.
Okumusturizm olarak, size en iyi tur hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Rehberlerimiz, Batum'un her köşesini keşfetmenize yardımcı olacak ve size unutulmaz anılar kazandıracak. Batum turu ile hem tarihe yolculuk yapacak, hem de doğanın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkaracaksınız. Hazır mısınız? O zaman, valizinizi hazırlayın ve Batum'un büyüsüne kapılmaya hazır olun!

Rize Turları

Rize'nin eşsiz doğasını ve kültürel zenginliklerini keşfetmek isteyenler için Okumusturizm olarak sunduğumuz tur hizmetleri tam size göre! Karadeniz'in incisi olarak bilinen Rize, hem doğa tutkunları hem de kültür meraklıları için harika bir destinasyon.

Rize turlarımızda görebileceğiniz ve yapabileceğiniz bazı aktiviteler:
  • Ayder Yaylası: Doğal güzellikleri ve kaplıcaları ile ünlü bu yaylada yürüyüş yapabilir ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

• Fırtına Deresi: Rafting yapmak isteyenler için ideal bir yer. Adrenalini yüksek bir deneyim sizi bekliyor!

• Zilkale: Tarihi kalelerden biri olan Zilkale, etkileyici manzarası ile fotoğraf çekmek için mükemmel bir nokta.

• Çamlıhemşin: Hemşin kültürünü yakından tanıyabileceğiniz bu bölgede yerel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Rize turlarımız, doğa ve kültürün iç içe geçtiği bu muhteşem bölgeyi keşfetmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen Okumusturizm ile iletişime geçin ve yerinizi ayırtın!